Je winkelwagen is leeg.
Dit Roamer 101663 40 55 05N Competence Skeleton III horloge heeft een Zwitsers, automatisch, uurwerk. Batterij vervangen is dus niet meer nodig. Het horloge wordt opgewonden door jouw polsbeweging en helemaal opgeladen kun je het uurwerk zelfs 48 uur wegleggen voordat het stilvalt.
✅ Swiss Made automatisch uurwerk
✅ Waterdicht tot 50 meter
✅ 48 uur energie reserve
Erg fraai en natuurlijk karakteristiek voor een Skeleton horloge is de toffe transparante wijzerplaat. Het tikkende uurwerk in dit horloge is zo goed zichtbaar. Daarbij is dit Zwitserse horloge ook nog 's waterdicht tot 50 meter en is de horlogekast gemaakt van edelstaal.
De Roamer 101663 40 55 05N Competence Skeleton III is dankzij zijn Swiss Made automatische uurwerk zeer betrouwbaar. Een automaat die doet wat hij moet doen: accuraat de tijd weergeven.
Een horloge uit deze prijsklasse heeft natuurlijk saffierglas. Dit glas is harder dan gewoon mineraalglas en beschermt uitstekend tegen krasjes en beschadigingen. Een soepele lederen horlogeband maakt dit model niet alleen plezierig om te zien maar vooral ook om te dragen.
Roamer of Switzerland maakt al sinds 1888 fraaie en perfecte horloges van hoge kwaliteit voor een zeer attractieve prijs. Met een Roamer horloge heb je een nauwkeurig en duurzaam uurwerk om je pols waar je lang plezier van gaat hebben.
Wil je meer zien? Bekijk ook de andere Roamer horloges. Toch op zoek naar iets anders? Neem dan een kijkje bij het complete assortiment herenhorloges van WatchXL!
Merk | Roamer |
---|---|
Item ID | 101663 40 55 05N |
EAN Code | 7640185786608 |
Conditie | Nieuw |
Materiaal behuizing
|
Edelstaal |
Datum | Nee |
Doorsnede behuizing
|
43 mm |
Type uurwerk
|
Automatisch |
Merk uurwerk | Swiss Made Automatic STP6-15 |
Kleur wijzerplaat | Grijs en doorzichtig |
Secondewijzer | Ja |
Chronograaf | Nee |
Glas
|
Saffier |
Heren of dames | Heren |
24-uurs weergave | Nee |
Lichtgevend | Wijzers en indexen |
Waterdicht tot
|
5ATM |
Materiaal horlogeband | Leder |
Kleur band | Zwart |
Sluiting | Vlindersluiting |
Giftbox | Ja |
Garantie
|
2 jaar |
Details | Swiss Made, Open wijzerplaat, 48 uur power reserve |