Je winkelwagen is leeg.
De Citizen JY8100-80L Promaster Sky is een van de meest uitgebreide horloges in onze shop. Het uurwerk is volledig radiogestuurd en wordt aangestuurd door het signaal van de atoomklok. Het is daarmee zo accuraat dat het een afwijking heeft van niet meer dan 1 seconde per 1 miljoen jaar.
Deze Promaster Sky is gemaakt van titanium en dat voel je: het horloge is lekker licht, een stalen horloge is écht een stuk zwaarder. Dankzij het Super Titanium is dit horloge ook nog eens anti-allergisch én de JY8100-80L Sky is bovendien ook anti-magnetisch.
✅ Verlichte wijzerplaat
✅ Schokdetectie functie
✅ Anti-magnetisch, anti-allergisch
Zoals je dat van Promaster mag verwachten heeft ook de JY8100-80L een Eco-Drive uurwerk dat zijn energie haalt uit licht. Het kan in het donker 3,5 jaar lang zijn energie bewaren. Daarbij heeft het ook nog eens 2 alarmfuncties en een uitgebreide stopwatch.Ook is dit horloge uitgerust met ontspiegeld saffierglas.
De Super Titanium schakelband is eenvoudig op maat te maken met de bijgeleverde gratis bandinkorter.
Wil je meer zien? Bekijk ook de andere Citizen heren horloges of de gehele Citizen horloge collectie. Toch op zoek naar iets anders? Neem dan een kijkje bij het complete assortiment herenhorloges van WatchXL!
Merk | Citizen |
---|---|
Item ID | JY8100-80L |
EAN Code | 4974374291523 |
Heren of dames | Heren horloge |
Materiaal behuizing
|
Titanium |
Doorsnede behuizing
|
45 mm |
Hoogte kast | 14 mm |
Kleur wijzerplaat | Blauw |
Datum | Ja |
Secondewijzer | Ja |
Chronograaf | Ja |
24-uurs weergave | Ja |
Lichtgevend | Lichtgevende wijzerplaat |
Glas
|
Saffier anti-reflective |
Waterdicht tot
|
20ATM |
Type uurwerk
|
Radiogestuurd |
Merk uurwerk | Citizen Miyota U680 |
Materiaal horlogeband | Titanium |
Kleur band | Titanium wit |
Sluiting | Gespsluiting |
Giftbox | Ja |
Garantie
|
24 maanden |
Details | 180 dagen gangreserve , Alarm , Antimagnetisch , Dual Time , Eeuwige kalender , Solar Powered , Wereldtijd, Eco-Drive |