Je winkelwagen is leeg.
TW Steel TW456 Coronel Dakar 2015 horloge LIMITED EDITION
De TW Steel TW456 Coronel Dakar is het Dakar Rally horloge van 2015. Het XXL horloge is speciaal ontwikkelt in samenwerking met de tweelingbroers Tim en Tom Coronel. Beiden doen in 2015 mee aan de Dakar rally die dwars door Zuid-Amerika gaat.
Retro horloge
De TW456 heeft een stoere retro uitstraling. Maar met zijn bruine leren band en zwart en beige gekleurde wijzerplaat laat het horloge ook direct de kleuren van de Dakar Rally zien.
Chronograaf
Het 48 millimeter grote heren horloge is een TW Steel Pilot model met een stalen kast. Binnenin bevindt zich een Citizen Miyota quartz uurwerk. Naast een chronograaf beschikt het horloge over datumweergave ter hoogte van 6.00 uur.
Slechts 500 exemplaren
Met een TW Steel TW456 Coronel Dakar heeft u een uniek limited edition horloge. Er zijn slechts 500 exemplaren gemaakt, die over de hele wereld worden verkochte. Kleine kans dat u iemand tegekomt met hetzelfde horloge!
Tom is een doorzetter, pech voor Tim
Waar Tom Coronel voor het eerst sinds jaren weer mee doet aan de Dakar Rally, is Tim Coronel inmiddels een echte Dakarveteraan. Maar voor hem 2015 weinig goeds te bieden. Tim valt na enkel etappes uit met pech. Tom Coronel laat tijdens Dakar 2015 zien over karakter te beschikken. Tweemaal bracht hij de nacht in de woestijn door, om de volgende ochtend pas de finish te bereiken. Maar opgeven? Dat komt in het woordenboek van de gebroeders Coronel niet voor!
2 jaar garantie
Bestel nu de TW Steel TW456 online. Het horloge heeft een fabrieksgarantie van 2 jaar. Profiteer nu van onze gratis verzendservice!
Kijk hier voor onze andere TW Steel horloges.
Merk | TW Steel |
---|---|
Item ID | TW456 |
EAN Code | 9999999999999 |
Conditie | Dit horloge is nieuw en 100% origineel |
Heren of dames | Heren horloge |
Materiaal behuizing
|
Edelstaal |
Doorsnede behuizing
|
48 mm |
Kleur wijzerplaat | Zwart |
Datum | Ja |
Secondewijzer | Ja |
Chronograaf | Ja |
24-uurs weergave | Nee |
Lichtgevend | Lichtgevende cijfers en wijzers |
Glas
|
Gehard mineraal |
Waterdicht tot
|
5ATM |
Type uurwerk
|
Quartz |
Merk uurwerk | Citizen Miyota |
Materiaal horlogeband | Leer |
Kleur band | Bruin |
Sluiting | Gespsluiting |
Giftbox | Ja |
Garantie
|
24 maanden |
Details | Limited Edition |
Wat een prachtige stoere klok, stainless icm een dikke leren band. Ben er super blij mee. Ook zeer goede service van het watchxl team.
Rob N.
Top service van watchxl!!!
M. Hopman
een super mooie klok
Martens